Jaguar I-Pace uliczna wersja już blisko premiery

Rozmiar tesktu A A A
-
Jaguar I-Pace uliczna wersja już blisko premiery
Jaguar I-Pace to pierwszy samochód z segmentu premium, którego zasięg ma przełamać barierę 500 KM na jednym doładowaniu. Auto pierwszy raz zaprezentowane zostało na targach w Los Angeles, które miały miejsce niecały rok temu. Potem ten sam pojazd pokazany został także w Genewie. Debiut oficjalnej ulicznej wersji zapowiedziany został na okres końca 2017 roku, tak więc samochodu można spodziewać się podczas najbliższych wrześniowych targów we Frankfurcie. Do sprzedaży elektryczne luksusowe auto ma trafić już w drugiej połowie 2018 roku. Parametry jakie prezentuje Jaguar w swoim modelu Jaguar I-Pace to 400 KM mocy, maksymalny moment obrotowy 700 Nm, napęd na cztery koła oraz przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 4 sekundach. Auto dysponować będzie baterią o pojemności 90 kWh, bagażnik pomieści nawet do 530l bez składania. Do tego dochodzi także tryb szybkiego ładowania, który pozwoli na uzupełnienie 80% baterii w 90 minut.


Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-02 10:41:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jaguar-I-Pace-uliczna-wersja-juz-blisko-premiery

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt