Hiszpania dla Mikkelsena w WRC

Rozmiar tesktu A A A
-
Hiszpania dla Mikkelsena w WRC
Pod nie dyspozycyjnością świeżo upieczonego mistrza WRC Sebastiana Ogier, Volkswagen nie odpuszcza. Oprócz francuskiego kierowcy w tego rocznych rozgrywkach niemiecki team ma jeszcze Mikkelsena. Norweg bardzo dobrze wypełnia słabszą formę aktualnego mistrza WRC i podczas jego wolniejszych rajdów zdobywa w generalnym zestawieniu pierwsze lokaty. Tak też stało się w Hiszpanii, gdzie Norweg wygrał. To zwycięstwo zapieczętowała trzecie miejsce w tego rocznym WRC dla Mikkesena. Drugie miejsce jest już raczej nie do sięgnięcia, strata do Fina Latvala kolejnego kierowcy Volkswagen wynosi 26 punktów. Tak więc Fin musiałby nie zdobyć żadnego punktu w ostatnim wyścigu w Wielkie Brytanii, Norweg za to wszystko co się tylko da.


Fot. WRC

Pierwsze trzecie miejsce w tym sezonie przypadło Hyundaiowi i jego Hiszpańskiemu kierowcy. Marka, która ma jak na razie niedużo doświadczenia w sportach motorowych radzi sobie coraz lepiej i być może kolejny rok okaże się dla niej bardzo szczęśliwy. Bardzo dobrze pokazał się także Kubica, który nie tylko był w stanie wygrać pojedyncze odcinki, ale także zakończyć na 11 miejscu. Jednak mimo ukończenia w całości nie zdołał zdobyć żadnego punktu i nadal ma ich tylko 8.

Fot. WRC

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-26 00:14:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hiszpania-dla-Mikkelsena-w-WRC

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt