Nowy Porsche 911 GT3 gotowy do rywalizacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Porsche 911 GT3 gotowy do rywalizacji
Synonim sportowych osiągów w motoryzacji, Porsche 911 zaprezentowany został w wersji GT3 RS. Premiera auta zaplanowana została podczas targów w Genewie. Cena za najbardziej sportową odmianę modelu to 980 400 zł. Auto do sprzedaży trafi w połowie 2018 roku. Pod maską nowego Porsche 911 GT3 RS znajdzie się czterolitrowy silnik V6, którego maksymalna moc to 520 KM. Jest to więc aż o 20 KM więcej niż w poprzedniej odsłonie auta. Sprint do 100 km/h zajmuje temu aucie 3,2 sekundy. Standardowo samochód wyposażony jest w specjalnie skalibrowaną 7 biegową automatyczną przekładnię PDK.


Fot. Porsche

Auto standardowo wyposażone będzie w pakiet stylizacyjny Clubsport, dzięki temu auto już na start wyposażone jest klatkę, ręczną gaśnicę, przygotowanie do ręcznego odłączenia akumulatora jak też 6 punktowy pas bezpieczeństwa. Auto oferowane będzie także z dodatkowym pakietem Weissach. Dzięki niemu będzie można raz jeszcze zmniejszyć masę auta, dzięki zastosowaniu w nadwoziu większej ilości włókna węglowego, a obręcze kół z magnezu. W najbardziej odchudzonej wersji auto może ważyć nawet 1430 kg.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-28 16:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Porsche-911-GT3-gotowy-do-rywalizacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt