Renault Captur oferowany także w wersji INITIALE PARIS

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Captur oferowany także w wersji INITIALE PARIS
Nowy Renault Captur to kolejny model, w którym oferowana będzie najwyższa wersja wyposażeniowa francuskiej marki Renault INITIALE PARIS. Miejski wyżej zawieszony samochód przechodzi aktualnie zmiany kosmetyczne. Co za tym idzie Renault Captur otrzyma także dostęp do nowszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz rozrywki. Pod względem zmian wizualnych Renault Captur otrzyma nowy zestaw reflektorów, zgodne z aktualną stylistyką.


Fot. Renault

Modyfikacja ta ciągnie za sobą także pojawienie się nowej pozycji w ofercie światła Full LED „Pure Vision”. Pod względem technologicznym i rozrywkowym, Renault Captur otrzyma nowy zestaw audio marki BOSE. Do tego samochód oferowany będzie z trzema systemami multimedialnymi R&GO, MEDIA NAV oraz R-LINK. Pierwszy z nich daje użytkownikom podstawową funkcjonalność w zakresie obsługi telefonów oraz audio. Drugie rozwiązanie prowadza do samochodu nawigację satelitarną oraz bardziej rozbudowaną komunikację pomiędzy samochodem a telefonem.

Fot. Renault

R-Link oferowany jest wraz z 7 calowym dotykowym ekranem do tego dochodzi jeszcze współdzielenie internetu w jakości 3G z pasażerami samochodu. Do tego najnowszy system multimedialny R-LINK jest już w pełni kompatybilny z Android Auto. Pod względem bezpieczeństwa Renault Captur dogonił konkurencję oferując nie tylko system do automatycznego hamowania, ale także po raz pierwszy monitorowanie przez samochód martwego punktu. Pod względem technologicznym samochód wyposażony może zostać nie tylko w czujniki parkowania z tyłu do tego dochodzi jeszcze w kamera cofania oraz przednie czujniki.

Fot. Renault

Nowa najwyższa wersja wyposażeniowe INITIALE PARIS modelu Renault Captur wprowadza do samochodu następujące elementy. Za komfort w zimne dni będą dbać podgrzewane i obszyte w skórę nappa przednie fotele. Do tego dochodzą jeszcze liczne elementy zdobione chromowymi listwami. W samochodzie nie zabraknie też systemu audi marki BOSE czy też najnowszego i najbardziej zaawansowanego systemu multimedialnego R-Link. Na zewnątrz wersja wyróżniać będzie się dzięki specjalnym 17 calowym felgom, licznym elementom ozdobnym oraz specyficznej chromowanej osłony chłodniczej. Do tego dochodzi jeszcze charakterystyczny tylko dla tej wersji czarno fioletowy lakier nadwozia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-04 11:41:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Captur-oferowany-takze-w-wersji-INITIALE-PARIS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt