Miejski SUV Citroen C3 z kolejną nagrodą

Rozmiar tesktu A A A
-
Miejski SUV Citroen C3 z kolejną nagrodą
Najnowszy model Citroen C3 Aircorss to jeden z najbardziej udanych samochodów francuskiego producenta w ostatniej dekadzie. Pojazd ten cieszy się dużym uznaniem nie tylko w prasie, ale także wśród klientów. Auto zamówione zostało już ponad 30 000 razy. Jest to także mocny kandydat na zdobycie tytułu Car of the Year 2018. Francuski wyżej zawieszony model przeszedł do kolejnej rundy w tej konkurencji. Finał odbędzie się na przeddzień targów w Genewie. Oprócz tego Citroen C3 Aircorss może pochwalić się co rusz to nowymi wyróżnieniami. Lista ta uzupełniona zostało ostatnio tytułem Argus Car 2018 oraz Najlepszy SUV miejski. Są to kolejne bardzo ważne Europejskie wyróżnienia zaraz po nagrodzie Autobest 2018.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-17 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Miejski-SUV-Citroen-C3-z-kolejna-nagroda

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt