Mocniejsza wersja francuskiego miejskiego crossovera

Rozmiar tesktu A A A
-
Mocniejsza wersja francuskiego miejskiego crossovera
Renault Captur w tamtym roku stał się prawdziwym bestsellerem francuskiej marki Renault. Wyżej podwieszona wersja miejskiego Clio otrzymał teraz do swojej oferty nową silniejszą jednostkę. Cena podstawowa model z tym mocniejszym wysokoprężnym silnikiem zaczynać będzie się od 72 550 zł w wersji Zen Energy, a w przypadku Intense Energy od 79 050 zł.


Fot. Renault

Nowa jednostka dCi 110 bazuje na 1.5litrowej jednostce wysokoprężnej. Tak jak sama nazwa wskazuje silnik posiada moc 110 koni mechanicznych przy maksymalny momencie obrotowym wynoszącym 260Nm. Wobec aktualnej jednostki dCi90 diesla jest to lepszy wynik o 20 koni mechanicznych oraz 40 Nm. Jednostka spełnia warunki normy Euro 6 i jest wyposażona w 6-biegową przekładnię manualną.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-09 19:24:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mocniejsza-wersja-francuskiego-miejskiego-crossovera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt