Atrakcyjne ceny Volkswagena Tiguana

Rozmiar tesktu A A A
-
Atrakcyjne ceny Volkswagena Tiguana
W polskich salonach nimieckiego producenta samochodów Volkswagen pojawiły się dwie nowe wersje wyposażeniowe modelu Tiguan. Model ten obok Golfa i Passata jest jeden z najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce. Ponadto w pierwszym półroczy jego sprzedaż wrosła o kolejne 66,7%. Aby jeszcze bardziej podkręcić sprzedaż w lipcu pojawiły się właśnie te dwie nowe wersje, dzięki którym oszczędzić można nawet do 16 tyś. zł.


Fot. Volkswagen

Pierwsza z nowych wersji to Perfectline. Wraz z ekonomicznym i ekologicznym silnikiem 1.4 o mocy 122KM, samochód z salonu dostępny jest już od 86 790zł. W standardzie tej wersji znajdzie się przykładowo dwustrefowa automatyczna klimatyzacja Climatronik czy też czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Aby tego było mało dochodzi także system Park Assist, który ułatwia czynność parkowania. Ponad to w wersji tej otrzymujemy, gałkę zmiany biegów obszytą skórą, system audio wyposażmy w 8 głośników i odtwarzający CD/MP3 oraz 16” felgi ze stopów lekkich.

Fot. Volkswagen

Druga z nowych propozycji Volkswagena dla tego modelu to Perfektline-R. W przypadku tej wersji trzeba już wybrać nieco silniejszą jednostkę napędową jak wskazuje nawet sama końcówki nazwy wersji „R”. W przypadku silnika o pojemności 1.4l TSI i mocy 160KM cena samochodu zaczyna się od 124 320 zł. W tej cenie otrzymujemy samochód, który w swoim wyposażeniu posiada między innymi 18” felgi ze stopów lekkich, sportowy dyfuzor, sportowy zderzak z przodu oraz z tyłu oraz listwy i oznaczenia „R”. Ponad to samochód wyposażony jest w reflektory bi-ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED, sportowe skórzane siedzenia, system nawigacji wraz z obsługą bluetooth dla podłączenia telefonu.

Fot. Volkswagen

Oprócz tych dwóch linii, Volkswagen przygotował czasową obniżkę ceny dla wersji wyposażeniowych Sport&Style oraz Track&Style. Dal przedsiębiorców, którzy wybiorą tren model wraz z homologacją N1 mogą liczyć na rabat sięgający aż 16 tyś zł. Do tego oczywiści dochodzi specjalna oferta finansowania samochodu oraz promocyjne ubezpieczenie samochodu 1%.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-15 23:33:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Atrakcyjne-ceny-Volkswagena-Tiguana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt