Mini John Cooper Works Paceman - kolejny sportowy maluch

Rozmiar tesktu A A A
-
Mini John Cooper Works Paceman - kolejny sportowy maluch
Brytyjska marka, pod niemieckim dowództwem, zaczyna rok na sportowo. Podczas zaczynających się w styczniu amerykańskich targów samochodowych w Detroit, producent zademonstruje swoje najnowsze dziecko. Trzydzwiowy model dołaczy do rodziny samochodów John Cooper Works. Pojazd ten zalicza się do segmentu Sports Activity Coupe. Samochód na rynku ma pojawić się w marcu 2013 roku.
Mini John Cooper Works Paceman wyposażony zostanie w 4-cylindowy, 1.6-litrowy silnik o mocy 208KM. Dzięki temu w stanie jest osiągnąć 100 km/h w zaledwie 6,9 sekund. Maksymalny moment obrotowy wynosi 300Nm, w przedziale 2100 – 4500 obr/min. Pojazd dostępny będzie z manualną, 6-biegową lub automatyczna skrzynią biegów, z tą samą ilością przełożeń. Moc silnika przekazywana będzie na 4 koła za pomocą technologi 4ALL, która to zapewnia precyzję i płynność w swoim działaniu. Spalanie nowego Mini w trybie mieszanym ma się utrzymywać na poziomie 7,4 litra z przekładnią manualną, w przypadku automatu wynik ten wzrasta do 7,9 litra, dzięki między innymi systemowi Start/Stop.Nowy Mini wyróżnia się indywidualnym oraz charakterystycznym wyglądem. W standardowym wyposażeniu znajdują się między innymi 18” felgi alumniowe, sportowy układ wydechowy z chromowanymi wykończeniami rur oraz progi drzwi z logo John Cooper Works. Wersja John Cooper Works dostępna jest w kolorze białym lub czarnym, z dodatkową możliwością domówienia dachu i nakładek na lusterka polakierowanych w kolor Chili Red. Bardziej sportową sylwetkę zapewnia także niższe o 1 cm zawieszenie.Wymiary Mini z serii Paceman, to 4.10 m długości, 1.79m szerokości oraz 1.52m wysokości. Rozstaw osi wynosi 2.59m. Pojemność bagażnika, to 330 litrów, zaś przy złożonych siedzeniach wzrasta ona do 1100litrów.

Mini John Cooper Works Paceman otrzymało wystrój znany z serii John Cooper Works. Tak więc wnętrze ma wstawki w odcieniu Chili Red oraz bardziej sportowymi akcentami. Model ten zapewni miejsce dla 4 osób.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-01-05 12:35:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mini-John-Cooper-Works-Paceman-kolejny-sportowy-maluch

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt