Ceny nowej Corsy, będzie tańsza i lepiej wyposażona

Rozmiar tesktu A A A
-
Ceny nowej Corsy, będzie tańsza i lepiej wyposażona
Idąc na przeciw klientów oraz coraz mocniejszej konkurencji nowa Corsa będzie wobec swojego poprzednika tańsza nawet o 4 tyś zł. Mimo dużej obniżki poziom wyposażenia nie ulegnie pomniejszeniu, wręcz przeciwnie już na start otrzymamy więcej. Oprócz lepszego wyposażeniu nowa Corsa zachwyca także swoim nowym wyglądem, skierowanym głównie w stronę młodych aktywnych ludzi.


Fot. Opel

Podstawowa wersja Corsy to trzydrzwiowe nadwozie z silnikiem o pojemności 1.2l z mocą 70KM. W przypadku 5 drzwiowej wersji należy dopłacić 2 tyś zł, co jest minimalnie drożej niż w poprzedniku jednak nadal o 3 tyś zł taniej. Wyposażenie pod kątem bezpieczeństwa obejmuje między innymi 6 poduszek powietrznych, system stabilizacji toru ESC. W przypadku poprawienia komfortu użytkowania nowa Corsa będzie wyposażona w przednie elektryczne otwierane szyby, tryb City, który ułatwia manewrowanie przy niskich prędkościach.

Fot. Opel

Opcjonalne wyposażenie będzie dużo bardziej bogate niż w poprzedniej generacji. Do systemów bezpieczeństwa dojdzie OpelEye. Innowacyjny system który nie tylko monitoruje to co dzieje się na drodze, ale także informuje kierowcę o znakach drogowych, takich jak ograniczenia prędkości. OpelEye zawiera w sobie także technologie, która monitoruje martwy kąt i informuje gdy znajduje się w nim inny uczestnik drogowy, odległość do następnego pojazdu w przypadku używania tempomatu i odpowiednio dostosowuje prędkość. Nowa Corsa otrzyma także moduł do automatycznego parkowania. Samochód przejeżdżając obok wolnego miejsca parkingowego sprawdza czy się w nim zmieści i pomoże w manewrze.

Fot. Opel

Nowa Opel Corsa otrzyma nowe jednostki napędowe, jedną z nich to 3 cylindrowe turbodoładowana ECOTEC 1.0l, dostępna w dwóch wersjach. Podstawowa będzie miała moc 90KM, mocniejsza 115KM. Przepracowany diesle 1.3 CDTI, także zadomowi się pod maską Corsy. Tak jak w przypadku nowej benzyny, wysokoprężna jednostka dostępna będzie w dwóch wariantach 75KM oraz 95KM. W ofercie pozostaną także sprawdzone jednostki benzynowe 1.2l oraz 1.4l.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-16 11:07:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ceny-nowej-Corsy--bedzie-tansza-i-lepiej-wyposazona

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt