Toyota Avensi w nowej wersji Selection

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Avensi w nowej wersji Selection
Aktualna generacja modelu Toyota Avensis na rynku pojawiła się w 2015 roku. Teraz zgodnie z polityką japońskiej marki, mająca na celu częstszą aktualizację modelową, samochód dołącza do grona samochodów z wersją Selection. Auto dzięki temu zaoferuje jeszcze lepsze wyposażenie w bardziej korzystnej cenie. Cena Toyota Avensis Selection rozpoczyna się od 115 900 zł. Za tą kwotę klient otrzyma między innymi benzynowy silnik 1.8l o mocy 157 KM. Wersja z dwulitrową jednostką o mocy 152 KM oraz z automatyczną przekładnią rozpoczyna się od 123 900 zł. Oferta obejmować będzie jeszcze wersję wysokoprężną D-4D 2.0l o mocy 143 KM w cenie 133 900 zł. W przypadku wyboru nadwozia kombi obowiązuje dopłata 4 000 zł.


Fot. Toyota

Tak jak w przypadku wcześniej wprowadzonego w tej wersji modelu Toyota Auris, tak też Toyota Avensis oferowany będzie w wersji Selection w trzech wariantach. Selection Pure, Selection Saphirre oraz Selection Passion. Oprócz jasnych kolorystycznych zależności wersji samochód otrzyma 18 calowe felgi ze spotów lekkich. Zaawansowany system aktywnego bezpieczeństwa, reflektory Pure LED, system inteligentnego kluczyka, skórzaną perforowaną tapicerkę wraz z podgrzewanymi przednimi fotelami oraz najnowszej generacji system multimedialny Toyota Touch 2 z funkcją bluetooth oraz kamerą cofania.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-13 09:20:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Avensi-w-nowej-wersji-Selection

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt