Nowa rodzina 4 w BMW wzbogaca się o nowego członka

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa rodzina 4 w BMW wzbogaca się o nowego członka
Rodzina kompaktowych Coupe niemieckiego producenta wita w swoich szeregach kolejnego członka. Tym razem będzie to jednak 4-drzwiowy samochód, noszący oznaczenie Gran Coupe. Dzięki temu BWM zagospodaruje lukę, która powstała, oferując bardziej przestronną wersję tego segmentu.


Fot. BMW

Nowy Gran Coupe będzie posiadał 4 drzwi; na skutek tego niemieccy konstruktorzy musieli lekko przeprojektować nadwozie samochodu, uzyskując dłuższa obudowę, jednak na szczęście niewielkim kosztem dynamicznego wyglądu, którym mogły pochwalić się dwie poprzednie 4. Wraz z powiększeniem samochodu, Gran Coupe otrzymało pojemniejszy o 35 litrów bagażnik. Mimo tych modyfikacji, wymiary samochodu się nie zmieniły. Długość nadal wynosi 4.64m, zaś szerokość 1,83m.

Fot. BMW

Wersje wyposażeniowe modelu pokrywają się z tymi, które znane są z wcześniej zaprezentowanych 4. Tak więc do wyboru znajdzie się już na start sportowa M. Mimo nowej odsłony samochodu, cała seria 4 nie otrzyma żadnych nowości ani pod kątem bezpieczeństwa, ani multimedialnych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-02-17 09:27:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-rodzina-4-w-BMW-wzbogaca-sie-o-nowego-czlonka

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda