Nowa odsłona modelu Nissan Leaf już w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa odsłona modelu Nissan Leaf już w Polsce
Najnowszy w pełni elektryczny samochód japońskiego producenta Nissan trafił już do 16 salonów na terenie Polski. Nissan Leaf to najbardziej popularny i najczęściej globalnie sprzedawany samochód elektryczny. Zasięgu w cyklu miejskim może przekroczyć nawet 400 km na jednym doładowaniu. Auto produkowane jest w Europie w Wielkiej Brytanii w zakładach Sunderland. Samochód oprócz jednego z największych zasięgów w swojej klasie, może pochwalić się także kilkoma innowacyjnymi rozwiązaniami jak system do jazdy półautonomicznej ProPilot czy też ePedal. Do tego dochodzi jeszcze Nissan Safety Shield, który aktywnie czuwa nad bezpieczeństwem pasażerów. Cena samochodu została ostatnio obniżona o akcyzę, co przełożyło się na zmianę ceny podstawowej na 134 491 zł. Dzięki temu nowego Nissan Leaf można już mieć wygodnie za 797 zł netto o opcji leasingu SELECT, przy wpłacie pierwszej wynoszącej 30% i na okres 3 lat.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-18 23:56:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-odslona-modelu-Nissan-Leaf-juz-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt