Bezpieczeństwo nie musi być nudne

Rozmiar tesktu A A A
-
Bezpieczeństwo nie musi być nudne
A najlepszym tego dowodem jest najnowsze dziecko marki Volvo. Po udanym debiucie na rynku, nadszedł czas na lekkie usportowienie najbezpieczniejszego z samochodów w historii Euro NCAP - Volvo R-Design.


Jak dotychczas znakiem rozpoznawczym serii R-Design był krwistoczerwony lakier samochodu. W obecnym V40 ulega to zmianie na nowy, błękitny, który Volvo zwie rebelianckim niebieskim. Oprócz nowego koloru, nabywcy tego modelu będą mogli ponadto wybrać między 6 innymi kolorami. Kolejnymi atrybutami charakteryzującymi nowy R-Design są: jedwabista metalowa obwódka wokół grilla, dyfuzor i podwójne rury wydechowe z metalowymi wykończeniami.

Pod maską mogą się znaleźć wszystkie silniki, które ma do dyspozycji standardowe Volvo V40, wraz z dodatkowym, 254 konnym, turbodoładowanym T5, który powinien zapewnić przyspieszenie równie reprezentacyjne, co design auta. Aby jeszcze bardzie podkreślić sportowego ducha i wzmocnić wrażenia z jazdy, Volvo V40 został obniżony o 1 cm.

Wnętrze V40 R-Design nie zmieniło względem wersji tradycyjnej, bo i nie było tak naprawdę czego poprawiać. Jedyna różnica jest taka, że zegary, których podświetlenie w tradycyjnej wersji ulegało zmianie w zależności od trybu pracy, w nowym R-Design będą świecić jednakowo, w niebieskim odcieniu. Ponadto, podobnie jak we wcześniejszych modelach serii R-Design, tak i wewnątrz tego modelu znajdą się specjalne wstawki z logotypem sportowej wersji.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-13 08:34:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bezpieczenstwo-nie-musi-byc-nudne

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt