Warsaw Moto Show 2015 otwarte

Rozmiar tesktu A A A
-
Warsaw Moto Show 2015 otwarte
Warszawa ma nowe targi samochodowe. Ulokowane zostały one w Nadarzynie przy centrum mody Maximus. Dzięki obwodnicy Warszawskiej dojazd na miejsce jest bardzo szybki i bezproblemowy. Całkowita powierzchnia na której można podziwiać najnowsze samochody oraz te najstarsze wynosi 54 tyś mkw. wynik ten stawia Warsaw Moto Show w czołówce co do wielkości. Impreza będzie otwarta w tą sobotę oraz niedzielę od 10 do 18. Cena Biletu na jeden dzień będzie wynosić 10 zł. Targi te mają zapisać się na stałe w kalendarzu Warsaw Expo. Organizator zapowiedział już, że kolejne będą miały miejsce w 2016 roku.


Fot. moj-samochod.pl

Oprócz samochodów organizator przygotował także dodatkowe atrakcje, które mają umilić pobyt na targach. W sobotę po godzinie 16:00 odbędą się wybory Miss. Tego samego dnia na terenie targów spotkać będzie można także tegorocznego mistrza serii ERC Kajetana Kajetanowicza. Jednak do największych atrakcji tych targów na pewno należy polski samochód Arrinera, który swój debiut rynkowy będzie miał już w 2017 roku.

Fot. moj-samochod.pl

Wszystkie początki są trudne. Do największych minusów pierwszej odsłony targów Warsaw Moto Show należy zapewne brak kilku kluczowych marek. Jednak dobra organizacja jak też duża powierzchnia wystawiennicza przyciągnie w następnych latach większą ilość wystawców. Sprawi to, że Warsaw Moto Show będzie należała do największych tego typu imprez w Polsce.

Fot. moj-samochod.pl

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-21 08:38:56
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Warsaw-Moto-Show-2015-otwarte

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt