Nadchodzi piąta generacja flagowego Lexusa model LS

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi piąta generacja flagowego Lexusa model LS
Lexus LS od samego początku istnienia japońskiej marki było wyrazem jakości luksusu i komfortu. W przeciągu swojej już 28 letniej historii auto rewolucjonizowało segment premium często wprowadzając rozwiązania na przekór oczekiwań, takie jak np. napęd hybrydowy. Lexus LS jak już przystało swoją premierę światową będzie miał podczas odbywających się 8 stycznia targów NAIAS w Detroit. Poprzednia premiera samochodu miała miejsce niecałe 11 lat temu, co jak na aktualne czasy wprowadzania nowych generacji samochodów jest bardzo długi okres, ale jak widać jakość i przewidywanie przyszłości potrafi ten okres zdecydowanie wydłużyć.


Co wiemy na temat tak ważnej premiery, głównie to że flagowy model Lexusa otrzyma nową obowiązującą we wszystkich modelach twarz i będzie technologicznie mocno czerpać z koncepcyjnego UX Concept, który miał swoją premierę w Paryżu. Flagowy samochód Lexus LS pojawi się na rynku najprawdopodobniej w przedziale trzeciego kwartału. Auto dysponować będzie między innymi nowy fotelami, które zaprezentowane zostały w Paryży wraz z koncepcyjnym UX Concept. Kolejne rozwiązanie, które pobrane została z premiery w Paryżu to innowacyjny interfejs 3D. Na tym na pewno nie koniec i po premierze samochodu będziemy mieli pełny obraz w jaki sposób ponownie Lexus LX dołączy do grona najbardziej zaawansowanych technologicznie sedanów klasy premium.

Więcej na temat historii modelu pod tym linkiem Lexus LS
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-07 10:02:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadchodzi-piata-generacja-flagowego-Lexusa-model-LS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt