Nowy Suzuki Swift zadebiutuje już za kilka dni

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Suzuki Swift zadebiutuje już za kilka dni
Najnowsza odsłona japońskiego miejskiego samochodu Suzuki Swift zadebiutuje na rynku już 4 stycznia. Debiut rynkowy dotyczyć będzie jednak wyłącznie państwa kwitnącej wiśni. W Europie odświeżona wersja modelu Suzuki Swift swoją premierę będzie miała już na początku marca podczas targów samochodowych w Genewie. Suzuki Swift w swojej najnowszej odsłonie zaprezentowany zostanie także z zaawansowanymi systemami aktywnego bezpieczeństwa. Auto swój debiut rynkowy miało w 2004 roku od tego czasu z taśm produkcyjnych zjechało 5.3 miliona egzemplarzy.


Fot. Suzuki

Najnowsza odsłona Suzuki Swift wyróżnia się mocno usportowionym wzornictwem, który idealnie pasuje do swojej grupy docelowej, młodej w ciągłym ruchu osobie. Japoński samochód ponadto ma dysponować rewelacyjnymi właściwościami jezdnymi, wszystko dzięki nowej lekkiej płycie podłogowej HEARTECT. W nowym Suzuki Swift znajdą się nowoczesne oszczędne silniki turbodoładowane, takie jak 1.2 DualJet współpracujący z systemem hybrydowym SHVS. Nie zabraknie także odmiany sportowej RS samochodu. Tutaj pod maską Suzuki Swift znajdzie się 1.0l silnik z rodziny BoosterJet, który współpracuje z 6 biegową automatyczną przekładnią. Nowa odsłona miejskiego samochodu stanowi idealną odpowiedź na kroki konkurencji, gdzie technologia i ekologia są jednym z głównych czynników decydujący o sukcesie sprzedażowym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-28 23:24:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Suzuki-Swift-zadebiutuje-juz-za-kilka-dni

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt