Hamilton z trzecią wygraną w tym sezonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton z trzecią wygraną w tym sezonie
Kolejna podwójna wygrana Mercedesa w tym sezonie. Tym razem na pierwszym miejscu podium stanął Lewis Hamilton, który już po starcie wybił się na zasłużone prowadzenie podczas GP Hiszpanii. Nieco gorzej spisał się startujący z pole position drugi kierowca Mercedesa Valtteri Bottas, Zakończył on rywalizację na drugim miejscu. Ostatnie miejsce na podium wywalczył kierowca zespołu Red Bull Max Verstappen. Ferrari ponownie nie był wstanie podjąć walki walki z Mercedesem. Podczas 46 okrążenia doszło do zderzenia pomiędzy Lance Stroll, a Lando Norris. Na torze musiał pojawić się Safety Car. Wydarzenie to pomogło Lewis Hamiltonowi zdobyć wymianę opon bez straty swojej powyzji. Williams nadal bez błysku, zespół ponownie zajmuje dwa ostatnie miejsca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-12 17:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hamilton-z-trzecia-wygrana-w-tym-sezonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2023 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt