Ford wzbogaca model Transit Custom o dwie nowe wersje

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford wzbogaca model Transit Custom o dwie nowe wersje
Amerykański producent Ford zaprezentował dwie nowe odmiany modelu Transit Custom. Auto pojawi się w wersji Black Edition oraz Sport. Obie wersje stanowią nowość w tym segmencie samochodów transportowych i wyłaniają sportową stronę tych niedużych transportowych aut. W obu wypadku pod maską znajdzie się 2.0l silnik wysokoprężny o mocy 170 KM z nowej rodziny jednostek EcoBlue, która zapewnia dynamikę i oszczędność. Nowy Ford Transit Custom Black Edition oraz Sport bazują na wariancie 290. Pierwszy z nich wyróżniać będzie się lakierem dwukolorowym oraz czarnymi 17” felgami aluminiowymi. Do tego dochodzą jeszcze boczne czarne paski. Wersja Sport będzie nosić typowe dla sportowych samochodów dwa paski w kolorze kontrastującym do całej karoserii wzdłuż maski, aż po sam koniec linii pojazdu. Do tego dochodzą jeszcze 18” felgi.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-13 23:20:34
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-wzbogaca-model-Transit-Custom-o-dwie-nowe-wersje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt