Nowa wersja GRIP w modelu Peugeot Expert

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa wersja GRIP w modelu Peugeot Expert
Wraz z dostosowaniem oferty silników do nowych norm emisji spalin Euro 6d TEMP, Peugeot postanowił nieco odświeżyć gamę wersji w tym modelu. Do już znanych w Peugeot Expert wersji PRO i PREMIUM dojdzie GRIP. Dostosowana została ona do poruszania się w trudniejszym terenie i dostępna będzie w wymiarze nadwozia Standard bądź Long. Samochód bez problemu przewiezie ciężkie, brudzące i długie ładunki zapewniając przy tym miejsce dla przynajmniej trzech osób. Auto w wersji GRIP standardowo wyposażone będzie w pakiet budowlany, system Grip control, trzy fotele z przodu, zwiększona ładowność nawet do 1400 kg – w zależności od długości nadwozia oraz pełnowymiarowe koło zapasowe. Samochód w tej wersji oferowany będzie z dwulitrowymi silnikami BlueHDI o mocy 120 lub 150 KM. Obie jednostki współpracują wraz ze 6 biegową manualną przekładnią oraz wyposażone są w system Start&Stop. Ceny nowej wersji zaczynają się od 95 500 netto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-26 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-wersja-GRIP-w-modelu-Peugeot-Expert

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt