Renault Captur Helly Hansen, limitowana seria

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Captur Helly Hansen, limitowana seria
Wraz z prowadzeniem pierwszych modeli Renault Captur z nowym systemem Extended Grip – zapewniający doskonały napęd nawet w najtrudniejszych warunkach. Francuski producent postanowił nawiązać współprace ze skandynawską firmą odzieżową Helly Hensen, która kojarzona jest z wyprawami w góry.


Fot. Renault

Wersja limitowana Renault Captur to nie tylko wizualne poprawki oraz nowy system Extended Grip, ale także bogatsze oraz bardziej komfortowe wyposażenie. Samochód dostępny będzie w lakierze składającym się z dwóch kolorów. Nadwozie, dostępne będzie w specjalnym czerwonym odcieniu, zaś dach opcjonalnie czarny lub kości słoniowej. Do podkreślenia swojej unikatowości, samochód otrzyma 17” aluminiowe felgi. Modyfikacji wizualnej uległy także zderzaki, które teraz jeszcze bardziej podnoszą terenowe właściwości modelu. Pozostałe kombinacje lakierów, zależne od kraju docelowe to: czarny/kość słoniowa, szary/czarny, kość słoniowa/czarny.

Fot. Renault

Czerwień z lakieru nadwozia odnajdzie się także wewnątrz samochodu, tworząc dzięki temu bezpośrednie połączenie. Renault Captur Helly Hansen dostępny będzie w standardzie z dotykowym ekranem oraz Renault R-Link. Dla odpowiedni poziom komfortu nawet w upalne dni będzie odpowiadać automatyczna klimatyzacja. W ramach ułatwienia poruszaniem się samochodem zamontowane zostały także tylne czujniki parkowania. Przygotowana została także specjalna skórzana tapicerka, w zależności od kraju będzie ona już w standardzie lub też opcjonalnie – w Polsce zapewne za dopłatą.

Fot. Renault

W Polsce Renault Captur Helly Hansen dostępny będzie w cenie od 67 900 zł. Pod maską dostępne będą dwie jednostki Energy Tce 90 lub TCE 120 EDC ze skrzynią automatyczną. Pierwsze samochody w Polsce dostępne będą pod koniec czerwca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-06-06 19:36:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Captur-Helly-Hansen--limitowana-seria

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt