Nowy Nissan Leaf z tytułem elektrycznego samochodu roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan Leaf z tytułem elektrycznego samochodu roku
Nissan Leaf dopiero co wchodzi do sprzedaży a już może liczyć na szereg nagród. Najnowszym wyróżnieniem dla tego auta to elektryczny samochód roku w plebiscycie What Car? 2018. W nowym elektrycznym modelu Nissana największą uniwersalność auta. Model ten oferuje zarówno dobry zasięg, dużo miejsca oraz dobrą dynamikę.


Steve Huntingford, wydawca What Car?, pochwalił nagrodzony model: „Konkurencja na rynku samochodów elektrycznych jeszcze nigdy nie była tak zacięta, a mimo to LEAF pozostawił w tyle swoich rywali jako najrozsądniejsza propozycja dla większości kupujących. Znakomitym osiągom towarzyszy bogate wyposażenie standardowe i niski koszt eksploatacji. Ponadto nawet w zimie zasięg w rzeczywistych warunkach należy uznać za dobry”.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-11 23:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-Leaf-z-tytulem-elektrycznego-samochodu-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt