Civic Wagon oraz NSX - rozbudowa marki Honda

Rozmiar tesktu A A A
-
Civic Wagon oraz NSX - rozbudowa marki Honda
Na zbliżające się targi w Genewie japoński producent przygotowoł dwie nowości. Pierwsza, to concept popularnego Civica w nadwoziu kombi. Drugi model, także concept, to sportowy uliczny bolid NSX. Kolejną nowością będzie napęd do modelu CR-V. Zaprezentowana zostanie nowa oszczędna jednostka wysokoprężna.
Jak na razie Honda nie ujawnia wielu szczegółów dotyczących swojego kompaktowego modelu w nadwoziu Kombi. Oprócz bardziej uzupełnionych rysunków, nic na temat tego modelu nie wiadomo. Zmienić ma się to 5 marca, kiedy ten model zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności.Drugim modelem, który jednak już od jakiegoś czasu Honda wozi po targach i za każdym razem udoskonala, jest sportowy NSX. Wygląd zewnętrzy modelu już znamy perfekcyjnie, teraz nadszedł czas na prezentacje wnętrza.

Trzecią premierą Hondy będzie nowa jednostka do modelu CR-V, która pojawi się na jesieni u sprzedaców. Przedstawiana jest jako bardzo ekologiczna i ekonomiczna. Silnik o pojemności 1.6 litra dostępny będzie z napędem na przednią oś oraz z manulaną skrzynią biegów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-02-18 01:13:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Civic-Wagon-oraz-NSX-rozbudowa-marki-Honda

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt