Fiat przedstawił swojego sedana model Aegea

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat przedstawił swojego sedana model Aegea
Fiat oficjalnie powrócił z samochodem w nadwoziu sedan, model Aegea. Ostatnie limuzyny z oferty włoskiego producenta zniknęły wraz z kryzysem finansowym. Swoją premierę samochód odbył w Turcji na targach w Istambułu. Miejsce nie zostało losowo wybranie, turecki rynek to nie tylko aktualnie jeden z najszybciej rozwijających się na świecie, ale także dobry rynek zbytu dla Fiata.


Fot. Fiat

Nowy sedan mimo ładnego spójnego, jak też eleganckiego nadwozia nie zachwyca wnętrzem. Tutaj producent zdecydowanie postawił na rozwiązania nie godzące się z sedanem. Jednak mimo mało wyrafinowanego stylu wnętrza Fiat pod względem wysokiego komfortu postawił mocny akcent. Samochód mierzy 4.5m długości i przy rozstawie osi wynoszącym 2.64m będzie gwarantem wygodnej podróży nawet przy dłuższych trasach.

Fot. Fiat

Pod maską nowego Fiata znajdą się już znane i sprawdzone silniki. W przypadku benzynowych jednostek dostępna będzie 95 lub 120 konny silnik, który będzie standardowo wyposażony w manualna skrzynię lub też opcjonalnie w automatyczną. W ofercie mają znaleźć się także dwa silniki wysokoprężne.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-22 19:36:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-przedstawil-swojego-sedana-model-Aegea

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt