Renault Megane R.S przedpremierowo na Warsaw Moto Show

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Megane R.S przedpremierowo na Warsaw Moto Show
Podczas targów w Warsaw Moto Show w Nadarzynie pod Warszawą zaprezentowana zostanie masa nowych aut. Jednym z nich to nowe sportowe wcielenie R.S. kompaktowego modelu Renault Megane. Samochód wyróżnia się pod wieloma aspektami nie tylko wizualnymi. Na wyposażeniu znajdują się takie pozycje które trudno będzie znaleźć u konkurencyjnych modelach. Jednym z nich to tylne skrętne koła 4Control, które efektywnie zmniejszają promień skrętu. Dzięki czemu szybciej i sprawniej można wykonać ten manewr. Pod maską Renault Megane R.S. znajdziemy całkowicie nową konstrukcję benzynową o pojemności 1.8l i mocy 280 koni. Do tego w cenniku sportowego Renault Megane R.S. dwie pozycje przy skrzynia biegów. Do wyboru będzie manualna 6 biegowa przekładnia lub automatyczna EDC z 6 przełożeniami oraz dwoma sprzęgłami. Maksymalny moment obrotowy w przypadku tego silnika wynosi 390 Nm. Najnowszy sportowy kompaktowy model Renault na naszym rynku pojawi się na wiosnę 2018 roku.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-27 19:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Megane-R-S-przedpremierowo-na-Warsaw-Moto-Show

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt