Traficar od 1 czerwca także w Warszawie

Rozmiar tesktu A A A
-
Traficar od 1 czerwca także w Warszawie
Kolejna firma carsharingowa otwiera swoją filie w Warszawie. Tym razem jest to Traficar, która wchodzi do stolicy wraz z flotą nowych Renault Clio. Jak na razie z samochodów będzie można korzystać wyłącznie w siedmiu dzielnicach. Będą to Śródmieście, Żoliborz, Wola, Ochota, Mokotów, Praga Południe oraz Praga Północ. Na samym początku firma carsharingowa Traficar zaopatrzy stolicę w 300 nowych Renault Clio w wersji Limited – a więc klienci mogą oczekiwać bardzo wysoki standard. Aby móc korzystać z samochodów Traficar należy pobrać aplikację na telefon. Po zarejestrowaniu, system odnajduje najbliższy dostępny samochód, który za pomocą jednego kliknięcia będzie można wypożyczyć. Płaci się wyłącznie za przebyty dystans oraz czas użytkowania samochodu. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy 0,50 zł, a czas postoju 0,10 zł. Plusem tej usługi to możliwość zwrotu samochodu w dowolnym miejscu, gdzie można parkować lub na dedykowanych stacjach paliw PKN Orlen.


Fot. Traficar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-29 23:38:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Traficar-od-1-czerwca-takze-w-Warszawie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt