Ford Mustang gotowy na rok modelowy 2018

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Mustang gotowy na rok modelowy 2018
Amerykański producent Ford zaprezentował nową odświeżoną wersję samochodu Ford Mustang na rok 2018. Auto może pochwalić się jeszcze bardziej dynamicznym wyglądem, który idzie w parze z większą ilością mocy pod maską. Pięciolitrowy silnik V8 dysponuje teraz mocą 450 KM oraz maksymalnym momentem obrotowym 529 Nm. Dodatkowo dopracowano jeszcze 10 biegową automatyczną przekładnię. Wszystkie zmiany wprowadzone w modelu przyczyniły się do tego, że sprint z 0-100 km/h zajmuje odświeżonemu Ford Mustang zaledwie 4,3 sekundy.


Fot. Ford

Kolejne zmiany w modelu to nowe zawieszenie MagneRide oraz wybór trybów jazdy. Auto otrzymało także tryb dobrego sąsiada. Nowość polega na tym, że silnik oraz układ wydechowy w tym trybie wydziela jak najmniej odgłosów – w Polsce przydała by się bardziej opcją złego sąsiada. Nadwozie auta zostało raz jeszcze dopieszczone, czego efektem to jeszcze bardziej dynamiczna linia. Duży wpływ na nowy obraz samochodu mają nowe jasne LEDowe ostre światła. Do tego w ofercie samochodu znajdą się nowe odważne kolory lakierów oraz szeroki wybór obręczy kół ze stopów lekkich.

Fot. Ford

Wnętrze auta jest jeszcze bardziej ekskluzywne. Producent postarał się o jeszcze lepsze wykończenie. Do tego samochód otrzyma szereg nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wsparcia kierowcy. Punkt wyposażenia, który był dużym mankamentem w poprzedniej odsłonie modelu. Tradycyjna analogowa deska rozdzielcza zastąpiona została przez opcjonalną 12 calową cyfrową wersję. Auto oferowane będzie nadal w wersji sportowego coupe lub kabrioleta.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-30 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Mustang-gotowy-na-rok-modelowy-2018

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt