Peugeot przygotowuje się na Genewę, 308 w kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot przygotowuje się na Genewę, 308 w kombi
Na początku marca tego roku, rozpoczynają się 84 Targi motoryzacyjne w Genewie. Będzie to kolejna okazja, aby zobaczyć co w tym roku pojawi się na na naszych europejskich oraz wielu światowych ulicach. Peugeot, który nie tak dawno wprowadził do sprzedaży swój odnowiony model 308, podczas targów zaprezentuje ten samochód w wersji kombi.


Model 308SW wobec aktualnie sprzedawanej wersji hatchback, będzie miał 4.58m długości oraz 1.47m wysokości. Pozostałe wymiary zewnętrzne nie uległy zmianie. Pojemność bagażnika wzrosła do 610l. Dla poprawienia wartości spalania oraz ekonomiczności modelu przyczyniają się nie tylko nowe silniki, spełniające normę Euro 6. Dodatkowo zaoszczędzono 140kg na wadzę, wobec poprzedniej generacji tego samochodu w odsłonie kombi. Udało się to wykonać francuskim inżynierom, głównie dzięki nowej platformie EMP2.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-01-07 01:06:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-przygotowuje-sie-na-Genewe--308-w-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt