SsangYong Musso powraca do Europy

Rozmiar tesktu A A A
-
SsangYong Musso powraca do Europy
Koreańska marka SsangYong podczas targów w Genewie zaprezentowała nową wersję modelu SsangYong Musso. Po raz ostatni w Europie samochód o tej samej nazwie spotkać można było w latach 90. Wtedy jednak był to SUV. Teraz nowa odsłona samochodu prezentuje się w nadwoziu pickup, zastępując przy okazji model Actyon Sports. Auto oferowane będzie wyłącznie w wersji z podwójną kabiną. Koreański producent zadbał o to aby pasażerowie samochodu mieli dużo komfortu, a powierzchnia ładunkowa była przestronna. Skrzynia ładunkowa może pomieścić nawet 1 011 litrów.


Fot. SsangYong

Nowy SsangYong Musso konstrukcyjnie bazuje na ostatnio wprowadzonym model SsangYong Rexton G4. Dzięki temu samochód zbudowany został na sztywnej ramie co wpływa bezpośrednio na wysoki komfort jazdy nawet podczas jazdy w trudnych warunkach drogowych. Kolejna wspólna cecha Mussi i Rexton to układ napędowy. Oba modele korzystają z tej samej jednostki napędowej e-XDi220 o mocy 181 KM. Nowy SsangYong Rexton oferowany będzie zarówno z 6 biegową manualną lub automatyczną przekładnią. Do tego napęd przekazywany będzie na wszystkie cztery koła.

Fot. SsangYong

Na wyposażeniu samochodu nie zabraknie także zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa. SsanYong Musso wyposażony może zostać w system multimedialny w którego w skład wchodzi 8 calowy lub 9,6 calowy wyświetlacz HD. Współpracuje on zarówno z system Android Auto jak też CarPlay. Za wysoki poziom komfortu nawet podczas długi podróży zadba wysokiej jakości skóra nappa, którą obszyte są wentylowane i podgrzewane siedzenia.

Fot. SsangYong

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-20 10:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SsangYong-Musso-powraca-do-Europy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt