Premiera pierwszego modelu nowej marki CUPRA

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera pierwszego modelu nowej marki CUPRA
SEAT dzieli się i wyodrębnia ze swojej struktury markę CUPRA, a więc dotychczasową sportowe wersje swoich modeli. Oficjalna premiera pierwszego samochodu nowej marki, CUPRA Ateca z nowym logo odbyła się w Barcelonie. Wizualnie samochód nie uległ większym zmianą, styliści położyli większy nacisk na poszczególne elementy, które na swój sposób wyróżniają samochód. Za to pod maską to już całkowicie odmienny temat. Podstawowy i jak na razie jedyny silnik w tym modelu to nowa dwulitrowa jednostka TSI o mocy 300 KM. Do tego auto standardowo wyposażone zostanie w 7 stopniową automatyczną przekładnię DSG.


Fot. CUPRA

Jak przystało na SUV nie mogło zabraknąć także napędu na wszystkie cztery koła 4Drive. Nowy napęd zapewnia nie tylko bardzo dobre parametry przełożenia siły na ulicę. Dodatkowo cały czas trwa analiza przyczepności, dzięki czemu w razie jej chwilowego braku. Moc z koła bez trakcji przekazywana jest na pozostałe. Maksymalna prędkość CUPRA Ateca wynosi 245 km/h. Sprint do 100 km/h zajmuje temu modelu zaledwie 5,4 sekundy. Auto już w podstawowej wersji posiadać będzie bogate wyposażenie. Na pokładzie auta znajdzie się między innymi system multimedialny wraz z 8 calowym dotykowym ekranem, kamera 360 stopni jak też nawigacja satelitarna.

Fot. CUPRA

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-25 09:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-pierwszego-modelu-nowej-marki-CUPRA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt