Kia Venga w nowej świeżej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Venga w nowej świeżej odsłonie
Po pięciu latach od debiutu rynkowego nadszedł czas na lekką modernizacje. Samochody przez coraz to nowsze systemy multimedialne oraz związane z bezpieczeństwem starzeją się teraz coraz szybciej, presja wynikająca z potrzeby modernizacji swoich modeli spadał aktualnie do przełomu 4 lat. Także po pięciu latach nastał najwyższy czas, aby nieduża Kia otrzymała swój zasłużony pakiet ulepszeń.


Fot. Kia

Wizualnie samochód mocno nie uległ zmianą. Nowa twarz Kia Vengi, wynika bardziej z nowych trendów w motoryzacji takie jak LEDowe światłą do jazdy dziennej oraz dopasowanie linii modelu do innych samochodów producenta. Najbardziej widocznymi zmianami to przesunięcie loga KIA z grilla nad niego oraz mocne przestylizowanie dolnego pasa, na którym oprócz świateł przeciwmgielnych znalazły się wspomniane wcześniej LEDowe. Za świeżość w modelu Vengi odpowiedzialne będą także nowe felgi oraz bogatsza paleta kolorów.

Fot. Kia

W zmodernizowanym wnętrzu nowej Kii Venga na pierwszy plan rzuca się opcjonalny 7” calowy wyświetlacz. Wraz z nim mocno zmodyfikowana została także środkowa część konsoli. Na korzyść komfortu nowej Vengi wpłynie głównie nowy dłuższy rozstaw osi. Kolejnym elementem, który pozwoli na zwiększenie ładowności lub miejsca dla pasażerów z tyłu to przesuwana kanapa w zakresie 130mm.

Fot. Kia

Na polskim rynku nowa Venga dostępna będzie z jednym z czterech silników benzynowych. Jednostki będą posiadały pojemność od 1.4l do 1.6 i miały moc w zakresie od 90KM do 128KM. Moc będzie przekazywana do kół za pomocą 5 lub 6 biegowych skrzyni. W ofercie znajdzie się także automatyczna 4 biegowa przekładnia. Do rodziny silników w modelu Venga dołączy także wysokoprężna jednostka o mocy 1.4l.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-12 16:01:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-Venga-w-nowej-swiezej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt