Nowe BMW M5 o mocy 600 KM

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe BMW M5 o mocy 600 KM
Najpopularniejszym modelem niemieckiego producenta BMW z rodziny M to zdecydowanie M5. Auto to jest znakiem rozpoznawczym i marką samą w sobie. Nie może więc dziwić szczególną troskę producenta. Pierwsze modele dostarczone do klientów zostaną wiosną 2018 roku. Samochód oferowany jest także w edycji First Edition, które limitowana jest na 400 egzemplarzy. Auto to wyróżniać będzie się poprzez specjalny lakier w kolorze ciemnej czerwieni. Pod maską najnowszej odsłony samochodu zobaczymy tradycyjnie silnik V8. Pojemność jednostki wynosi 4,4 litra, a maksymalna moc wynosi 600 KM. Do tego dochodzi pokaźny maksymalny moment obrotowy o wartości 750 Nm.


Fot. BMW

Kolejnym ważnym elementem czyniący z tego auto prawdziwie sportowy samochód to jego układ jezdny wraz z przełożeniem mocy na ulicę xDrive. W najnowszej generacji kierowca będzie miał bardzo szeroką gamę możliwości modyfikacji. Oprócz indywidualnych ustawień BMW dało do dyspozycji kilka wariantów. Obejmujące tryb przekazu mocy na koła, na przykład na wszystkie cztery koła w normalnej odmianie oraz sportowej czy też wyłącznie na tylną oś. Dzięki tym wszystkim cechą samochód jest w stanie osiągnąć pierwsze 100 km/h po zaledwie 3,4 sekundach. Kolejne 100 km/h na liczniku pojawia się po 7,7 sekundach, a więc sprint do 200 km/h zajmuje temu modelu 11,1 sekundy.

Fot. BMW

Maksymalna prędkość auta jest zdecydowanie większa jednak w podstawowej wersji modelu ograniczona została ona do 250 km/h. Można je zwiększyć do 305 km/h w pakiecie M Driver. Jednak nadal pod maską pozostaje duży zapas możliwości. Mimo bardzo pokaźnych sportowych walorów, auto to nadal komfortowa i luksusowa limuzyna. Można ją wyposażyć w każdy element co pozostałe auta rodziny BMW 5. W ofercie samochodu znajdują się także nowe fotele o kubełkowym kształcie M. Oferują one bardzo wysoki standard wygody przy jednoczesnym dobrym trzymaniu nawet podczas ekstremalnej jeździe.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-03 19:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-BMW-M5-o-mocy-600-KM

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt