Piąta generacja Opla Corsy jeszcze w tym roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Piąta generacja Opla Corsy jeszcze w tym roku
Najprawdopodobniej podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Paryżu, poznamy nową generację pojazdu segmentu B niemieckiego producenta. Corsa to jeden z najbardziej rozpoznawanych modeli tego producenta, a zarazem jednym z najdłużej istniejących w niezmiennym nazewnictwie.


Fot. Opel

Jak na razie Opel tylko potwierdził, że samochód się pojawi w salonach do końca roku. Wiemy także z jakiej jednostki napędowej nowa Opel Corsa będzie korzystać. Jednym z silników, który znajdzie swoje zastosowanie to nowoczesny trzy cylindrowy napęd o pojemności 1.0l. Turbodoładowana jednostka ECOTEC będzie generować moc 115KM. Nowa jednostka nie tylko może pochwalić się wysoką kulturą pracy i niskim spalaniem, ale także odpowiednią dawką mocy.

Fot. Opel

Jak podkreśla sam producent, zmiana generacyjna z modelu D na E będzie nie tylko wizualna, ale także pojemnościowa i komfortowa. Także możemy oczekiwać od Opla zastosowanie wielu technologi, które już teraz goszczą w segmencie C i D. Także pod kątem wygody i możliwości przetransportowania rzeczy nowa odsłona będzie się mocno różnić od swojego poprzednika.

Fot. Opel

Mimo mocnego kamuflażu, ze zdjęć można wywnioskować nową linię zbliżoną tematycznie do brata bliźniaka Chevroleta Aveo, który pod koniec tego roku znika z Europejskich rynków. Dużym wyznacznikiem jest przy tym założeniu przedni grill, który został formą zbliżony do swojego odchodzącego brata. Wobec generacji D model prezentuje się bardziej usportowiony.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-09 01:07:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Piata-generacja-Opla-Corsy-jeszcze-w-tym-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt