De Tomaso powraca w swoje 60 urodziny

Rozmiar tesktu A A A
-
De Tomaso powraca w swoje 60 urodziny
Włoszka marka z argentyńskim rodowodem powraca, zapoczątkował ją we Włoszech argentyński imigrant Alejandro de Tomaso. W 2012 roku firma z racji problemów ze sprzedażą swoich modeli zniknęła z rynku. Dwa lata później prawa do marki kupił aktualny właściciel. Teraz na 60 urodziny, producent powraca z wielkim przytupem. Pierwsze auto od lat De Tomaso P72, ma być świadectwem dawnych czasów świetności marki. Samochód wzorowany zostało na dawnym modelu De Tomaso P70. Oprócz klasycznego wzornictwa samochód wzbogacony został o nowinki technologiczne. Auto zaprezentowane zostało po raz pierwszy podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood.


Fot. De Tomaso

Nowy model De Tomaso P72 powstanie wyłącznie w mocno ograniczonego do 72 egzemplarzy edycji. Nowy właściciel marki De Tomaso nie podał jeszcze kiedy limitowana seria aut pojawi się na rynku, wiadomo że cena za podstawową wersji ma oscylować w granicy 750 000 Euro. Samochód swoim designem nawiązuje do najlepszych do De Tomaso P70, budzi się pytanie czy nowe samochody pozostanie wierne starym założeniom i pod maską zobaczymy najmocniejszą jednostkę amerykańskiego producenta Ford.

Fot. De Tomaso

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-22 21:40:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/De-Tomaso-powraca-w-swoje-60-urodziny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt