Nowa odsłona bestsellera Opel Corsa już coraz bliżej

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa odsłona bestsellera Opel Corsa już coraz bliżej
Opel Corsa to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych modeli niemieckiego producenta samochodów Opel. Model z oznaczeniem Corsa produkowany jest nieprzerwanie od 1982 roku. Dotychczas do klientów trafiło przeszło 13,6 miliona egzemplarzy tego modelu. W tym roku na rynku zawita najnowsza Opel Corsa piątej generacji. Sprzedaż miejskiego auta w nowej odsłonie rozpocząć ma się już latem tego roku, a pierwsze egzemplarze dostarczone mają zostać do klientów już na jesieni. Tak więc przed inżynierami Opla pozostało niedużo czasu. Aby zapewnić najlepsze osiągi i aby sprawdzić możliwości pojazdu miejskie auto wybrało się na 30 stopniowy mróz do Szwecji. Tak aby przetestować pracę podzespołów i całego samochodu w najbardziej ekstremalnych warunkach.


[id_zdjecie]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-30 13:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-odslona-bestsellera-Opel-Corsa-juz-coraz-blizej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt