Kia Lotos Race trzecia wygrana Jana Antoszewskiego

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Lotos Race trzecia wygrana Jana Antoszewskiego
Trzecią rundę z pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej oraz pozycji startowej rozpoczął Jan Antoszewski. Młody Polski kierowca wykorzystał swoją lokatę i zakończył rywalizację na tym samym miejscu na jakiej rozpoczął wyścig. Drugi wyścig należał do Kamila Serafina. Obie rywalizacje o punkty odbyły się w bardzo dobry warunkach dla kierowców jak też licznie zebranej widowni, przy bezchmurnym i słonecznym niebie i 23 stopniach ciepła. Pierwszy wyścig należał do trzech kierowców Jan Antoszewski, Kamil Serafin oraz Marek Begier od samego początku mocno walczyli o prowadzenie. Jednak pod koniec ostatniego okrążenia to pierwszy z nich okazał się zwycięski dodając sobie 70 punktów do klasyfikacji generalnej. Drugi wyścig standardowo rozpoczął się od przetasowania pozycji startowych. Tym razem najlepszym kierowcą okazał się Kamil Serafin, który sukcesywnie przebijał się na pierwszą pozycję niezważająca na zmagania innych kierowców. Dzięki tej wygranej oraz drugiego miejsca z pierwszego wyścigu w Poznaniu był w stanie zepchnął Jana Antoszewskiego z pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej, który w drugim wyścigu spisał się dużo gorzej i zajął dopiero 13 miejsce. Do końca sezonu Kia Lotos Race pozostało jeszcze 6 wyścigów w trzech rundach. Kolejna będzie miała miejsca za trochę ponad miesiąc na torze Slovakiaring w dniach 15-16 lipca.


Fot. Kia Lotos Race

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-12 11:50:53
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-Lotos-Race-trzecia-wygrana-Jana-Antoszewskiego

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt