Hamilton także we Francji nie do zatrzymania

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton także we Francji nie do zatrzymania
Kierowca Mercedesa Lewis Hamilton, ponownie nie do zatrzymania. Dla kierowcy z Wielkiej Brytanii to już trzecia wygrana w kwalifikacjach oraz start z pole position w tym sezonie. Oznacza to także niemal pewną wygraną w samym wyścigu, mając do porównania ostatnie wyścigi ekipy Mercedesa. Drugie miejsce podczas kwalifikacji zajął kolega z zespołu Valtteri Bottas z minimalną stratą 0’286 sekundy. Trzecie miejsce podczas kwalifikacji zajął Charles Leclerc. Zdecydowanie słabszy występ zaliczył kolega z zespołu Sebastian Vettel, który zakończył kwalifikacje dopiero na siódmym miejscu. Najlepszą pozycję startową w karierze wywalczył Lando Norris, który w niedzielnym wyścigu wystartuje z piątej pozycji. Bez zmian z tyłu stawki, tam prowadzi Robert Kubica oraz George Russel bez większych nadziei na poprawę sytuacji. Tracąc do swoich najbliższych rywali średnio pól sekundy, a do czołówki ponad trzy sekundy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-23 12:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hamilton-takze-we-Francji-nie-do-zatrzymania

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt