Karol Urbaniak nie odpuszcza już 6 wygrana w Kia Lotos Race

Rozmiar tesktu A A A
-
Karol Urbaniak nie odpuszcza już 6 wygrana w Kia Lotos Race
Młody polski kierowca Karol Urbaniak po raz kolejny pokazuje swój kunszt. Na sześć wyścigów w tym sezonie wygrał każdy z nich. Tym razem dwa kolejne wyścigi w tego rocznym sezonie Kia Lotos Race odbyły się na torze w Poznaniu. Kierowcy mogli walczyć w idealnych warunkach pogodowych, co sprzyjało dodatkowo dużym emocjom. Kwalifikacje do pierwszego wyścigu w ten weekend wygrał Litwinowicz. Niestety nie był on w stanie oprzeć się dobrze dysponowanemu Karolu Urbaniaku. Finalnie startujący jako pierwszy zakończył pierwszą rywalizację na trzecim miejscu. Przed nim wepchnął się jeszcze Albert Legutko, który cały trzymał się blisko kierowcy na pierwszym miejscu. Drugi wyścig zwycięzca z pierwszego wyścigu Karol Urbaniak rozpoczął na 6 miejscu.


Fot. Kia Lotos Race

Także tym razem Karol Urbaniak popisał się idealnym startem, tym razem walka o pierwsze miejsce trwała aż do początku drugiego okrążenia. Po czym już nie oddał prowadzenia nawet na setną sekundę. Słaby start zaliczył Kamil Sarafin, który jednak zdołał się bardzo szybko zrehabilitować i zdobyć finalnie drugą pozycję. Także jego przebicie na finalną pozycję trwała do drugiego okrążenia. Miejscami młody kierowca miał także szanse wyprzedzić lidera klasyfikacji. Jednak za każdym razem Karol Urbaniak był w stanie się oprzeć tym atakom. Trzecie miejsce w drugiej rywalizacji Kia Lotos Race zdobył Litwiniczowi. Dla młodego kierowcy z Wielkopolski do drugie podium w tym sezonie. Kolejna rywalizacja, czwarta runda Kia Lotos Race odbędzie się za ponad miesiąc, 16 i 17 lipca na niemieckim torze wyścigowym Laustizring.

Fot. Kia Lotos Race

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-05 20:45:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Karol-Urbaniak-nie-odpuszcza-juz-6-wygrana-w-Kia-Lotos-Race

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt