Nowa forma finansowania samochodów Mitsubishi

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa forma finansowania samochodów Mitsubishi
Japoński producent dołącza do marek oferujące swoim klientom nowoczesne formy finansowania nowych samochodów. Program o nazwie Mitsubishi Rent&Drive pozwala na szybki, proste i przejrzyste finansowanie samochodów tej marki. Wpłata pierwsza może wynosić nawet 0%, ale nie więcej niż 30% wartości pojazdu. Następnie klient decyduje na jak długi okres chce finansować samochód, trzy lub cztery lata. Po tym okresie w zależności od wcześniej omówionych kwot klient może samochód kupić za gotówkę, resztę kwoty ponownie rozliczyć w formie kredytu lub też oddać auto do dealera. W okresie użytkowania samochodu klient ponosi wyłącznie koszt rynkowej utraty wartości auta. Dzięki tej formie finansowania nowe auto marki Mitsubishi można mieć już nawet od 385 zł miesięcznie. Przy wyborze samochodu w tym programie nie obowiązują żadne ograniczenia i promocje.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-11 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-forma-finansowania-samochodow-Mitsubishi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt