Verva Street Racing powraca na asfalt

Rozmiar tesktu A A A
-
Verva Street Racing powraca na asfalt
Tegoroczna edycja Verva Street Racing powraca do swoich korzeni. Cały spektakl opuści niedużą płytę stadionu narodowego i przeniesie się na jego błonie. Siódma edycja jednego z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce odbędzie się już 17 września potrwa cały dzień, a wstęp do tego będzie bezpłatny. Będzie to jak zawsze idealne wydarzenie dla fanów motoryzacyjnych oraz całych rodzin, gdzie dla najmniejszych przygotowane został specjalny program rozrywki. Dzięki temu, że Verva Street Racing opuści tym razem płytę stadionu narodowego, znów będziemy mogli być świadkami i to z bardzo bliska ścigających się sportowych maszyn. Cały program Verva Street Racing udostępniony będzie w najbliższych tygodniach. Jak na razie swój udział oprócz wspaniałych maszyn na pit party, zapowiedzieli najlepsi polscy kierowcy rajdowi oraz samochodów klasy GT3. Dodatkowo nie zabraknie przy okazji świeżego powietrze, także zapachu palącej się gumy, dzięki profesjonalnym drifterom z grupy FMX.


Fot. Verva Street Racing

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-20 21:35:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Verva-Street-Racing-powraca-na-asfalt

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt