Limitowana uliczna Skoda Fabia R5 już od 77 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana uliczna Skoda Fabia R5 już od 77 900 zł
Skoda Fabia R5 w ulicznej odmianie powstała w ramach celebracji sukcesu modelu w serii wyścigowej WRC 2. Samochód w tym oznaczeniu zdobył już czwarty tytuł z rzędu. Rajdowa wersja samochodu dysponuje mocą 280 KM, którą generuje 1,6 litrowy silnik. Tak dużej mocy niestety nie zobaczymy w ulicznej wersji, jednak producent postarał się i tak wyposażając uliczną wersję Skoda Fabia R5 w silnik dotychczas nieoferowany w tym modelu. Tak więc pod maską samochodu znajdzie się jednostka 1.4l TSI o mocy 125 KM. Do tego dochodzi jeszcze dwusprzęgłowa automatyczna przekładania DSG. W takiej konfiguracji uliczna Skoda Fabia R5 osiąga 100 km/h w zaledwie 8,8 sekundach. Maksymalna prędkość auta wynosi 203 km/h. Samochód standardowo wyposażony jest w między innymi siedemnastocalowe felgi ze stopów lekkich w kolorze białym, czarnym lub zielonym. Kolorystka nadwozia także bezpośrednio nawiązuje do barw mistrzowskiego modelu. Ponadto w standardowym wyposażeniu ulicznej Skoda Fabia R5 znajdzie się wielofunkcyjna sportowa kierownica, system multimedialny Amundsen, kamera cofania, aktywny tempomat, tylne czujni parkowania jak też sportowe fotele z elementami Alcantry. Ilość samochodów jest limitowana, a cena za jeden egzemplarz wynosi 77 900 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-06 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-uliczna-Skoda-Fabia-R5-juz-od-77-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt