Mitsubishi z dwiema premierami podczas targów w Los Angeles

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi z dwiema premierami podczas targów w Los Angeles
Mitsubishi zapowiedział dwie premiery podczas targów w Los Angeles. Targi rozpoczną się już 17 listopada i potrwają do 29 listopada. Spodziewane premiery, jakie zaprezentuje japońska marka 18 listopada to uliczna wersja XR-PHEV, która rok temu miała swoją premierę jako koncepcyjny samochód. Samochód przeznaczona na ulicę będzie nazywała się Outlander Sport. Pojazd ze wstępnych informacji ma się całkowicie odróżniać od modelu, którego teraz widujemy na ulicach. Druga premiera japońskiej marki to o niedużych proporcjach miejski samochód Mirage. Zaprezentowany Outlander Sport najprawdopodobniej trafi na rynek już na początku 2016 roku. Na Mirage będzie trzeba poczekać do końca 2016 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-08 13:19:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-z-dwiema-premierami-podczas-targow-w-Los-Angeles

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt