Skoda Kodiaq na sportowo

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Kodiaq na sportowo
Skoda Kodiaq największy jak na razie SUV w ofercie czeskiego producenta otrzymał już wersję bardziej poza szosową, a więc Scout. Czas na Skoda Kodiaq Sportline, a więc trochę bardziej dynamiczne nadwozie. Model w tym wariancie rozpoznać można od razu po 19 calowych antracytowych felgach ze stopów lekkich lub opcjonalnych 20 calowych. Do tego dochodzą jeszcze wyróżniające model czarna kratownica chłodnicy, czarne obudowy lusterek oraz przyciemnione tylne szyby. Do tego relingi dachowe też mogą zostać wykończone właśnie w czarnym kolorze. Zakres mocy jednostek w tym modelu wynosi od 150 do 190 KM.


Fot. Skoda

Wnętrze samochodu prezentuje się bardzo okazale. Skórzane i antracytowe czarne fotele zdobią srebrne przeszycia. Skoda Kodiaq Sportline wyposażona w skrzynię biegów DSG dodatkowo otrzymała łopatki do zmiany biegów, które znajdują się tuż za trójramienną sportową kierownicą. Do tego po bokach za przednimi kołami oraz na pokrywie od schowka na desce rozdzielczej znajduje się logo wersji Sportline. Do tego tylko w tej wersji zegary posiadać będą specjalne podświetlenie, a komputer dodatkowo wyświetlać będzie takie informacje jak poziom temperatury oleju oraz cieczy chłodzącej, chwilowe przeciążenie oraz ciśnienie turbodoładowania.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-25 01:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Kodiaq-na-sportowo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt