Ford elektryzuje swoje przyszłe modele

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford elektryzuje swoje przyszłe modele
Podczas konferencji Go Further IV w Amsterdamie, amerykański producent samochodów Ford zaprezentował strategię elektryzacji swoich przyszłych modeli. W ramach wydarzenia zaprezentowany został emblemat Ford Hybrid, którym oznaczone będą wszystkie przyszłościowe pojazdy z układem elektrycznym do napędzania pojazdu. W najbliższych okrsie możemy spodziewać się między innymi nowego Ford Kuga. Kompaktowy SUV oferowany będzie nie tylko z układem mild hybrid, ale także z układem hybrydowym PHEV.


Fot. Ford

Wyposażony w mocne baterie nowy Ford Kuga, będzie w stanie przejechać nawet do 50 km na jednym doładowaniu lub efektywnie obniżyć spalanie w trybie mieszanym. Zaprezentowany został także nowy siedmioosobowy Ford Explorer z układem napędowym o mocy 450 KM i momentem 840 Nm, który na samej baterii będzie w stanie pokonać 40 km. Kolejny elektryczny model to Ford Tourneo Custom z układem PHEV. Dwa najpopularniejsze modele Ford Fiesta oraz Ford Focus otrzymają układ typu mild hybrid. W przyszłej ofercie amerykańskiego producenta zawita także w pełni elektryczny samochód. Nowy SUV stylizowany na Fordzie Mustangu będzie w stanie pokonać nawet 600 km. Auto na rynek trafić ma już w 2020 roku. Rok później zawitać ma na rynku w pełni elektryczny Ford Transit.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-03 10:15:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-elektryzuje-swoje-przyszle-modele

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt