Skoda Octavia teraz dostępna także w najwyższej wersji

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Octavia teraz dostępna także w najwyższej wersji
Wersja Laurin & Klement dostępna będzie od teraz w Polsce. Najwyższa wersja wyposażeniowa czeskiego producenta, która bierze swoją nazwę z nazwisk założyciel Skody. Tym także najczęściej sprzedawany model czeskiego producenta w Polsce, dołącza do chlubnego grona w której dostępna jest ta wersja wyposażeniowa obok modeli Superb oraz Yeti.


Fot. Skoda

Nadwozie wersji Laurin & Klement wyróżnia się miedzy innymi dzięki osiemnastocalowym felgą Turbine - wyłącznie dostępne w tej wersji wyposażeniowej, oraz stylowym napisom nazwą wersją pod kierunkowskazami. Światła do jazdy dziennej oraz tylne wykonane zostały w technologii Led, zaś główne reflektory to bi-ksenonowe.

Fot. Skoda

Pod maską na brak mocy narzekać nie będzie można. Do dyspozycji będą dwie jednostki jedna 180 konna benzynowa oraz 150 konna wysokoprężna. Pierwszy z silników to 1.8 litrowa jednostka. Dostępna będzie, tak jak 2 litrowy silnik na diesla w automatycznej dwu sprzęgłowej skrzyni DSG. W przypadku wyboru Octavii jako Kombi, Skoda udostępniła także napęd na 4 koła.

Fot. Skoda

Wnętrze zostało wyposażone tak aby zapewnić jak najwyższy komfort. W kolorystyce wystroju wnętrza przeważają ciemne tonacje. Fotele wykonane zostały w kolorze ciemno brązowym dodatkowo samochód wyposażona we wstawki drewniane posujące kolorystycznie. Za odpowiednie ambiente w samochodzie odpowiadając podświetlenia przy nogach. Na pokładzie Skody Octavii Laurin & Klement, dzięki temu znajdziemy między innymi 5,8” dotykowy ekran, 9 głośników wraz z subwooferem.

Komu za mało ekskluzywności może także skorzystać z pakiety Amazing, który wzbogaca samochód między innymi o 8” nawigację, czy też podgrzewane siedzenia przednie. Octavia Laurin & Klement dostępna jest już od 99 250 zł, zaś dodatkowy pakiet wzbogacający model już od 6 950 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-06-03 18:32:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Octavia-teraz-dostepna-takze-w-najwyzszej-wersji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt