Detale nowej Skody Superb premiera już za niedługo

Rozmiar tesktu A A A
-
Detale nowej Skody Superb premiera już za niedługo
Do premiery najnowszej trzeciej generacji flagowego samochodu czeskiej marki Skoda pozostało już nie wiele czasu. Jednak zanim zobaczymy samochód w pełnej okazałości Skoda dozuje udostępniane informacje na temat swojego nowego modelu. Samochód w pełnej okazałości oraz pełną specyfikacje zapoznamy podczas prapremiery w Pradze 17 lutego.


Fot. Skoda

Czeski producent chwali się że samochód został wykonany z jeszcze większą dbałością o detale. Ostrzejsze cięcia wszystkich elementów nadwozia nadają przy tym nowej klasy i charakteru całemu samochodu, stawiając go jako jedną z najpoważniejszych alternatyw segmentu D do samochodów producentów premium. Ten fakt potwierdzają także ilości sprzedanych modeli Superba w Polsce, gdzie samochód jest kolejnym pojazdem czeskiej marki na pierwszym miejscu w swoim segmencie.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-14 22:04:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Detale-nowej-Skody-Superb-premiera-juz-za-niedlugo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt