Premiera ulicznej Arrinera Hussarya 33

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera ulicznej Arrinera Hussarya 33
Podczas pierwszego dnia targów w Poznaniu, 6 kwietnia odbyła się premiera ulicznej wersji polskiego super samochodu Arrinera Hussarya 33. Auto dysponować będzie silnikiem V8 o mocy od 460 KM aż do 650 KM. Maksymalny moment obrotowy w tym modelu wynosi pokaźne 900 Nm. Samochód dysponować będzie pięcioma niezależnie sterowanymi przez komputer sekcjami aerodynamicznymi dostosowujących się do wybranego trybu jazdy, ulicznej lub wyścigowej.


Fot. Arrinera

Nie zabrakło także elementów wpływających na komfort podróżowania, tak też w Arrinera Hussarya znajdą się nie tylko znane wyłącznie z samochodów zimne materiały metaliczne ale także elementy skórzane. Zadbano także o elementy wpływające na bezpieczeństwo, dzięki MobileEye samochód jest w stanie rozpoczynać przeszkody takie jak pieszych rowerzystów a nawet znaki drogowe. Do tego dochodzi jeszcze autorski system wyświetlania informacji kierowcy, rozlokowany na trzech ekranach. Nadwozie ozdobione zostało przez unikatową powłokę lakierniczą, która stworzona została specjalnie dla tego modelu.

Fot. Arrinera

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-07 08:57:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-ulicznej-Arrinera-Hussarya-33

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt