Audi A8 nowy poziom w luksusowych limuzynach

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi A8 nowy poziom w luksusowych limuzynach
Wraz z każdą premierą flagowej limuzyny segmentu premium, producent tego auta stara się raz jeszcze podnieść standard w tej klasie. Audi ze swoją nową flagową limuzyną Audi A8 czwartej generacji to właśnie samochód który należy do tej grupy. Auto po raz kolejny wyróżnia się na tle konkurencji - technologią, komfortem oraz wykonaniem. Wyróżniająca cecha nowego modelu Audi A8 to to że będzie to pierwszy niemiecki samochód do którego z czasem wdrażane będą elementy jazdy autonomicznej. Nowe wcielenie flagowej limuzyny Audi mierzyć będzie 5,17 cm długości, wersja L otrzyma jeszcze dodatkowe 13 cm. Tak więc raczej żaden z pasażerów nie będzie mógł narzekać na brak miejsca. Jak przystało na prawdziwą limuzynę o najwyższych aspiracjach najbardziej komfortowo podróżuje się nie z przodu gdzie znajduje się miejsce dla kierowcy, a z tyłu. Tutaj Audi postarał się wprowadzić poziom komfortu znanego z pojazdów pozycjonowanych jeszcze wyżej. Jednak Audi zadbał także o wysoki poziom komfortu dla kierowcy, większość funkcji samochodu można uruchamiać za pomocą głosu. Do tego dochodzą jeszcze duże i czytelne cyfrowe wyświetlacze, która już całkowicie zastąpiły wszelkie analogowe instrumenty na pokładzie auta. Pod maską przynajmniej w pierwszy okresie sprzedaży znajdziemy jak na razie konwencjonalne wyłącznie spalinowe jednostki napędowe. Auto zadebiutuje na jesieni tego roku z ofertą 4 silników. Dwa silniki benzynowe – 3.0 V6 TFSI ( 340 KM) i 4.0 V8 TFSI ( 460 KM), oraz dwa wysokoprężne – 3.0 V6 TDI ( 286 KM ) 4.0 V8 TDI ( 435 KM ). W późniejszym okresie auto zadebiutuje jeszcze w wersji e-tron z hybrydowym układem napędowym ze wsparciem elektrycznym. Sercem tego układu będzie benzynowa jednostka 3.0 V6 TFSI o sumarycznej mocy 449 KM. Średnie spalanie wynosić ma 0,7l, zaś na samym trybie elektrycznym auto będzie w stanie pokonać nawet 50 km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-12 11:23:23
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-A8-nowy-poziom-w-luksusowych-limuzynach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt