Mitsubishi L200 po raz trzeci z rzędu Pick up of the Year

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi L200 po raz trzeci z rzędu Pick up of the Year
Pickup Mitsubishi L200 został wybrany Pickupem roku po raz trzeci z rzędu w konkursie magazynu Auto Express. Jury doceniło w tym modelu takie cechy jak wszechstronność, dynamikę oraz wysoki standard wyposażenia. Coroczny ranking magazynu Auto Express składa się z 29 kategorii. Mitsubishi L200 na brytyjskim rynku od lat jest jednym z wiodących samochodów w swoim segmencie. Pod koniec maja sprzedaż auta wzrosła aż o 35% porównując do analogicznego okresu rok temu.


Fot. Mitsubishi

Mike Thomas, Dyrektor Generalny ds. Planowania Produktów i Innowacji, Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tej nagrody już trzeci rok z rzędu. Model L200 uosabia markę Mitsubishi – jest przykładem naszego dziedzictwa w technologii napędu na cztery koła, wyjątkowej wytrzymałości i doskonałego prowadzenia na zwykłych drogach i warunkach terenowych. Bardzo cieszymy się, że magazyn Auto Express przyznał naszemu modelowi najwyższą nagrodę w segmencie pojazdów, który charakteryzuje znacznym wzrostem sprzedaży i jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek przedtem."

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-07 21:36:20
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-L200-po-raz-trzeci-z-rzedu-Pick-up-of-the-Year

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt