Toyota rozpoczyna wyprzedaż rocznika 2015

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota rozpoczyna wyprzedaż rocznika 2015
Drugi co do wielkości sprzedaży producent na polskim rynku rozpoczyna wyprzedaż swoich samochodów z rocznika 2015. Klienci mogą teraz liczyć na bardzo dobre okazje cenowe, sięgające w niektórych modelach nawet do 28 tyś w przypadku najdroższych samochodów w ofercie japońskiego producenta. Najbardziej popularnym samochodom obniżona cena wynosi w granicach 15 tyś zł. W ofercie znajdują się zarówno samochody z tradycyjnymi silnikami jak też pojazdy hybrydowe.


Fot. Toyota

Według wyprzedażowego cennika najmniejszy w ofercie model Aygo będzie można nabyć już od 34 300 zł, jest to obniżka wynosząca 6 500 zł. Kolejny co do wielkości model Yaris zaczynać będzie się od 36 900 zł co oznacza zmniejszenie ceny o 6 tyś zł wobec poprzedniej. Na bardzo dużą zniżkę mogą liczyć osoby, które będą chciały nabyć kompaktowego hatchback lub kombi. Model Auris w pierwszej z wymienionych nadwoziu można będzie nabyć już od 56 900 zł. Za 3 tyś zł więcej dostępny będzie kombi. W obu wypadkach przecena wynosi 13 500 zł. Ta sama obniżka cenowa dotyczy także modelu Aurisa w wersji hybrydowej, tutaj cena będzie rozpoczynać się od 74 900 zł. Warto wspomnieć że wyprzedaż dotyczy modelu już po faceliftingu. Ostatni z kompaktowych modeli Corolla otrzymała promocję w wysokości 8 tyś zł, co przekłada się na cenę bazową 60 900 zł.

Fot. Toyota

Nabywcy największych w ofercie samochodów marki Toyota mogą liczyć na wyższe kwotowe promocje. Najmniejszy SUV w ofercie Toyoty, RAV4 dostępny będzie już od 84 900 zł, przekłada się to na mniejszą cenę aż o 17 tyś zł. Na trochę większą zniżkę mogą liczyć osoby, które zdecydują się na Avensisa. Tutaj Toyota ucięła cenę aż o 20 tyś zł. Dzięki temu cena początkowa samochodu będzie wynosić tylko 69 900 zł. Jedyny prawdziwy rodzinny samochód w ofercie Toyoty, model Verso będzie dostępny od 65 900 zł – zniżka wynosząca 19 tyś zł. Na największą obniżkę mogą liczyć klienci, którzy chcieli by zostać właścicielami modelu LS150 tutaj cena spadała aż od 28 tyś zł. Jednak mimo tego na nowy samochód z rocznika 2015 nadal trzeba mieć 199 tyś zł. Na relatywnie niską obniżkę cenową mogą liczyć klienci, którzy chcieli by nabyć jedyny PickUp w ofercie Toyoty. Zniżka na Hilux wynosi tylko 8 210 zł, co przekłada się na cenę początkową 98 900 zł.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-11 01:53:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-rozpoczyna-wyprzedaz-rocznika-2015

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt