Mazda 6 - prezentacja na targach w Moskwie

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda 6 - prezentacja na targach w Moskwie
Szybko rozwijający się przemysł motoryzacyjny w Rosji, przyciąga coraz więcej zagranicznych producentów, chętnych do prezentacji najnowszych modeli na tamtejszych targach. Równocześnie zabierają prestiż debiutów takim renomowanym wydarzeniom, jak na przykład Autosalon w Paryżu.


Nowa Mazda 6 stanowi drugi model firmy, wyróżniający sie stylizacją KODO z wykorzystaniem technologi SKYACTIVE.

Prezentacja odbędzie się na Targach w Rosji już 29 sierpnia (całe wydarzenie potrwa do 9 września). Nowa Mazda 6 zostanie pokazana ze specjalnym, rosyjskim silnikiem 2 - litrowym SKYACTIV-G, z bezpośrednim wtryskiem paliwa i 6-biegową, automatyczną skrzynią biegów. Nowy model będzie także wyposażony w innowacyjny system Mazdy - i-ELOOP, który ma magazynować energię wytwarzaną podczas hamowania i uwalniać ją podczas ruszania. To ma sprawić, że pojazd będzie bardziej ekologiczny i ekonomiczny.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-08-03 11:23:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-6-prezentacja-na-targach-w-Moskwie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt